Mindhárom gombafajnak kiemelkedően erőteljes hatását a daganatok elleni küzdelemben használjuk, mindhárom kicsit máshogyan hat, együtt adva egymás hatását erősítik.
Célcsoport | |
---|---|
Ezt a gombát tartalmazza | Maitake (Grifola frondosa – Bokrosgomba), Reishi (Ganoderma lucidum – Pecsétviaszgomba), Shiitake (Lentinula edodes) |
Kiszerelés | |
Ennél a betegségnél segít | Öregkori pajzsmirigy túltengés, Hasnyálmirigy, Műtét után legyengült szervezet, Hasmenés, Sebgyógyulás, Daganatos megbetegedések, Fertőzések (vírus), infulenza, hurut |
Nyilvántartási szám | 1768/2/NM/2020 NÉBIH ÁTI |
8 970 Ft
4 készleten
Sajnos cicáink körében is egyre gyakoribb az anyagforgalmi betegségek, a daganatos megbetegedések előfordulási aránya.
Ezt a hármas keveréket úgy állítottuk össze, hogy mindhárom gombafajnak kiemelkedően erőteljes hatását a daganatok elleni küzdelemben használjuk, mindhárom kicsit máshogyan hat, de együtt adva még egymás hatását is erősítik.
A maitake gomba esetében pl.: a hagyományos kemoterápiás szerekkel együtt adva megfigyelték a kemo eredményességének fokozódását, míg a mellékhatások csökkenését is okozza.
A reishi elengedhetetlen a meggyengült immunrendszer talpra állításában.
A shitake különösen magas lentinen tartalmú spórájából bio körülmények között termesztett változat potens immunerősítő. Az interferon, interleukin termelődését generálja és a B sejtek aktivitását fokozza. Vírusos betegségek esetén is hatásos, hurutos megfázásos betegségek esetén is használt.
Ez a gomba kombináció szabályozza az immunrendszert, növeli a fizikai állóképességet, normalizálja az anyagcserét. A legtöbb daganatos megbetegedés esetén kedvező hatású lehet.
Anyagcsere támogató hatása miatt kedvezően befolyásolja a különböző máj, epe és hasnyálmirigy megbetegedéseket, támogatja a szív munkáját.
A daganatos betegségek minden típusában a választott terápia kísérőjeként, de akár önállóan is. Súlyos betegségek és műtétek után segíti a legyengült szervezet felépülését, a sebgyógyulást. Hurutos folyamatok mint hasmenéses, megfázásos köhögés esetén is javasoljuk. Megfázások, hurutos köhögés, hasmenés esetén sőt reuma esetén is kiváló. Elősegíti a sebgyógyulást.
bio Reishi gomba (Ganoderma lucidum ),
bio szárított Maitake gomba (Grifola frondosa),
bio szárított Shiitake gomba (Lentinula edodes): 0,06 g/ml
Glicerin: 0,9 g/ml
Hatóanyagok mennyisége a napi adagban (3 ml)
Ganoderma lucidum kivonat: 0,06 g, 31 % poliszacharid tartalommal: 0,02 g
Grifola frondosa kivonat: 0,06 g, 60 % poliszacharid tartalommal: 0,04 g
Lentinula edodes kivonat: 0,06 g, 76 % poliszacharid tartalommal: 0,05 g
Összesen: 0,11 g / 3 ml
Száraz, hűvös helyen tárolandó.
Tápanyagértékek | 100 ml |
Energiatartalom (kj/kcal) | 1649 / 394 |
Zsír (g) | < 0,1 |
Telített zsírsavak (g) | < 0,05 |
Szénhidrát (g) | 98 |
|
1,36 |
Fehérje (g) | <0,1 |
Konyhasó (g) | <0,1 |
Kérjük, olvassa el nyilatkozatainkat weboldalun további használatához!